Zalety wnętrza w kolorze kości słoniowej -poradnik
Autor: Michał dnia 17th maj 2019
| 288 wyświetleń

 

wnętrza w kolorze kości słoniowej

Wiele ma się wymagań wobec aranżacji wnętrza. Można sobie jednak ułatwić kreowanie wymarzonej przestrzeni. Wystarczy wybrać dla ścian atrakcyjny kolor. Siła oddziaływania koloru na ścianach jest duża. Można to wykorzystać, wybierając barwę szczególną i zgodną z planowanym dla wnętrza klimatem. Jednym z najpiękniejszych jest kolor kości słoniowej. Farby takie do ścian to bardziej oryginalny wybór niż zwykła biel. Korzyści z takiego wyboru są różne.

Kolor kości słoniowej – jasne i piękne wnętrza

Jedną z głównych korzyści z wyboru tej barwy jest jasność pomieszczeń. Jest w nich sporo światła, są przestronne i dzięki temu przyjemne. Kolory kości słoniowej dla ścian to wybór ludzi, którzy chcą mieć wnętrza jasne i ciepłe. Są bardziej przytulne niż przy zwykłej bieli. Mają w sobie elegancję, a nawet pewną szlachetność. To interesujący kolor. Jest idealny, by stworzyć ciekawe aranżacje. Wnętrza w kolorze kości słoniowej charakteryzuje piękno. Takie mogą być ściany, a także meble i tkaniny. Jeśli tego koloru jest bardzo dużo, zyskuje się piękno połączone z delikatnością. To coś dla zwolenników wnętrz romantycznych. To tylko jedna z opcji, bo styl wnętrz o barwie kości słoniowej może być różny. Tak samo, jak i różne mogą być inne barwy. Kolor kości słoniowej to ciepły odcień bieli. Jest to więc jedna z barw neutralnych.

Jakie kolory pasują do barwy kości słoniowej?

Wybór innego koloru trzeba dobrze przemyśleć. On zadecyduje, która z zalet wnętrza w kolorze kości słoniowej wysunie się na pierwszy plan. Ładnie wygląda, jak łączy się kolor kości słoniowej farby z czystą bielą. Jest bardzo jasno. By nie było za jasno, przyda się trochę dodatków w innym kolorze. Kość słoniowa oraz beże i brązy to elegancja i przytulność. Eleganckie jest także połączenie barwy kości słoniowej z szarością. To ciekawa propozycja do nowoczesnej aranżacji. Można dodawać inne barwy, nie tylko neutralne. Z jasną zielenią, barwą żółtą lub pomarańczową jest bardziej pogodnie. Dodatek czerwieni to wzmocnienie ciepła i przytulności. Nie musi czerwieni być dużo, by był taki efekt. A jaki kolor pasuje do kości słoniowej, kiedy aranżacja ma być pełna szlachetności? Może to być jakaś z barw neutralnych, ale warto też rozważyć wybór niebieskiej lub fioletowej. Kolor kości słoniowej to wybór dla kogoś, komu podoba się neutralność bieli, ale woli ciepłe wnętrza. Korzyści z wyboru tej barwy są różne i jest ich sporo. Dodatkową jest, że tak piękny kolor będzie inspirował do stworzenia wspaniałej i wyjątkowej aranżacji. Będzie inspirował i jednocześnie mobilizował do uzyskania takiego efektu. Więcej informacji znajdziecie pod adresem: https://www.sniezka.pl/poradniki/jak-dobrac-kolor/sciany-w-kolorze-kosci-sloniowej-inspiracje-i-pomysly